امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال عشق پرواز | L.o.v.e Flight »
[تصویر:  p1a01js35v3hqb1i1bb5sfs4fsc.jpg]

نام :
L.o.v.e Flight
به کره ای : รักสุดท้ายที่ปลายฟ้า  / Ruk Sut Tai Tee Bpaai Fah
ژانر : عاشقانه
تعداد قسمت : 4
شبکه : GMM25
تاریخ پخش : 2015

.: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:.

[تصویر:  p1a01js35tvee13731fh5fomku39.jpg]

بازیگران
S3  Push Puttichai
Ungsumalin Sirapatsakmetha

[تصویر:  p1a01js35q1dqk1cd8o61cgr1spr5.jpg]

خلاصه داستان
داستان سریال در مورد دختریه که مجبوره بین عشقش (پوش S3 ) و کارش که همیشه رویاش بوده یکی رو انتخاب کنه

[تصویر:  p1a01js35s7672jdk61uub3uv6.jpg]
360p || 100Mb
pass
arirangfa
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  p1a01js35s1u0a1f425k71iuv16g48.jpg]
 سپاس شده توسطFarzan (۱۳۹۶/۰۲/۱۵، ۰۵:۳۴ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۱۵، ۰۹:۴۱ ب.ظ) ، erwin (۱۳۹۶/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۱ ب.ظ) ، nazanin87 (۱۳۹۶/۰۲/۲۲، ۰۸:۲۳ ق.ظ) ، hello_sydney97 (۱۳۹۶/۰۳/۰۴، ۰۴:۰۹ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۲/۱۱، ۰۶:۴۱ ق.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال عشق پرواز | L.o.v.e Flight »
لینک جدید و کم حجم بزارین...کوماسمیدااا
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۲/۱۱، ۱۲:۵۵ ق.ظ)
3
(۱۳۹۷/۰۲/۱۱، ۱۲:۲۹ ق.ظ)ساقیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه هر قسمت 100 مگ کمتر نمیشه لینک ها هم سالم بودن/
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۰۲/۱۱، ۰۶:۴۰ ق.ظ)
4
(۱۳۹۷/۰۲/۱۱، ۱۲:۵۶ ق.ظ)Kingphoenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۷/۰۲/۱۱، ۱۲:۲۹ ق.ظ)ساقیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون ولی لینک سالم نیس دانلود نمیشه...
5
(۱۳۹۷/۰۲/۲۰، ۰۱:۳۲ ق.ظ)ساقیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۷/۰۲/۱۱، ۱۲:۵۶ ق.ظ)Kingphoenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان دقیقاً بگید کدوم قسمت دانلود نمیشه؟ 2-3 تاشو بگید من تست کنم.
6
(۱۳۹۷/۰۲/۲۰، ۱۲:۴۰ ب.ظ)Kingphoenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۷/۰۲/۲۰، ۰۱:۳۲ ق.ظ)ساقیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخش ولی هیچ کدومش...
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۱۱:۵۸ ب.ظ)
7
(۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۱۱:۱۲ ب.ظ)ساقیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۷/۰۲/۲۰، ۱۲:۴۰ ب.ظ)Kingphoenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخش ولی هیچ کدومش...

همین لینک ها سالم بود ولی برداشتم توی آپلودبوی گذاشتم لینک عوض کردم.
8
ممنون
خیلیل خیلی ممنون
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۴:۲۵ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل