نظرسنجی: نظرتون درباره این سریال چیه ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خوبه
95.74%
90 95.74%
برای یه بار دیدن بد نیست
4.26%
4 4.26%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 94 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال آجوشیِ من | My Ajusshi » ( قسمت آخر)
[تصویر:  DYxW79aVoAAxalg.jpg]

نام : My Ajusshi
به کره ای : 나의 아저씨 / Naui Ajussi
ژانر : درام
کارگردان : کیم وون سوک ( سیگنال - زندگی ناتمام - ستاره بزرگ - رسوایی سونگ کیون وان - خواهر سیندرلا )
نویسنده : پارک هه یونگ ( یه خانوم اوه دیگه )
تعداد قسمت : 16
شبکه : tvN
تاریخ پخش : اول فروردین 97
روزهای : چهارشنبه - پنجشنبه
جایگزین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک زیر نویس فارسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  My_Mister.jpg]
بازیگران
Lee Sun Kyun as Park Dong Hoon
IU as Lee Ji Ahn
Go Doo Shim as Byun Yo Soon
Park Ho San as Park Sang Hoon
Song Jae Byuk  as Park Gi Hoon
Lee Ji Ah as Kang Yoon Hee
Jung Young Joo as Jo Ae Ryun

[تصویر:  tumblr_p6qr24aKYa1rlzlwyo1_1280.jpg]
خلاصه داستان
داستان سریال در مورد 3 تا برادره که دارن سختیای زندگیشون رو تحمل میکنن و یه دختر قوی و سرد که زندگی سختی رو پشت سر گذاشته .
حالا اینا با هم برخورد میکنن و کم کم سعی میکنن زخم های همدیگه رو التیام ببخشن.

[تصویر:  My_Mister_Poster_1.jpg][تصویر:  My_Mister_Poster_2.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

| E17 | E18 | E19 | E20

720p || 350Mb

| E17 | E18 | E19 | E20

قسمت ویژه :
540

720

[تصویر:  My_Mister_Poster_4.jpg][تصویر:  My_Mister_Poster_3.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ) ، SELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۲، ۱۱:۲۰ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۰۳، ۰۷:۳۴ ق.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۰۱/۰۳، ۰۷:۱۹ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، nazanin87 (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۵:۲۸ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۸:۱۶ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۶، ۰۴:۰۷ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۷ ب.ظ) ، Hasti.h (۱۳۹۷/۰۱/۰۸، ۰۹:۰۸ ب.ظ) ، Sama (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۱۲:۴۲ ق.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۷ ب.ظ) ، pary (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۲ ب.ظ) ، samira77 (۱۳۹۷/۰۱/۱۱، ۰۲:۲۵ ب.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۷/۰۱/۱۲، ۰۲:۱۵ ق.ظ) ، Shaby (۱۳۹۷/۰۱/۱۳، ۰۹:۰۰ ب.ظ) ، andromeda1641 (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۶:۰۴ ق.ظ) ، Megara (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۳:۰۰ ب.ظ) ، Setare SoOrati (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۵:۴۸ ب.ظ) ، Leila (۱۳۹۷/۰۱/۱۷، ۰۶:۲۷ ب.ظ) ، معطر (۱۳۹۷/۰۱/۱۸، ۰۹:۳۹ ب.ظ) ، samyad (۱۳۹۷/۰۱/۲۲، ۰۷:۳۶ ب.ظ) ، trueman (۱۳۹۷/۰۱/۲۴، ۱۲:۳۸ ق.ظ) ، Shima (۱۳۹۷/۰۱/۲۴، ۱۱:۵۳ ب.ظ) ، katy (۱۳۹۷/۰۱/۲۸، ۰۲:۳۴ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۰۸:۰۳ ب.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۶ ب.ظ) ، Masom (۱۳۹۷/۰۱/۳۰، ۱۰:۲۱ ق.ظ) ، hakim (۱۳۹۷/۰۲/۰۶، ۰۱:۲۴ ب.ظ) ، barbood (۱۳۹۷/۰۲/۰۶، ۰۸:۳۸ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۳ ق.ظ) ، یاسی جونی (۱۳۹۷/۰۲/۱۲، ۱۲:۵۸ ق.ظ) ، Mojynaji (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۳۳ ق.ظ) ، rain 01 (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۱۰:۵۴ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۵۱ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۷/۰۲/۲۲، ۱۲:۴۸ ق.ظ) ، negar (۱۳۹۷/۰۲/۲۵، ۰۱:۳۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۵ ق.ظ) ، niniii (۱۳۹۷/۰۲/۲۹، ۰۸:۱۱ ب.ظ) ، mansa (۱۳۹۷/۰۳/۰۳، ۰۶:۱۶ ب.ظ) ، Mina (۱۳۹۷/۰۳/۱۸، ۰۹:۵۲ ب.ظ) ، Songhee (۱۳۹۷/۰۵/۱۸، ۰۴:۲۷ ق.ظ) ، BAD CAT (۱۳۹۷/۰۵/۱۹، ۰۵:۵۸ ب.ظ) ، Naji (۱۳۹۷/۰۵/۲۱، ۱۲:۲۰ ق.ظ) ، Kiarash (۱۳۹۷/۰۶/۰۶، ۰۲:۳۱ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ) ، leng (۱۳۹۸/۰۲/۱۴، ۱۰:۱۰ ب.ظ) ، Saghi (۱۳۹۹/۰۱/۱۵، ۰۶:۵۶ ب.ظ) ، جوینده (۱۳۹۹/۰۱/۲۲، ۰۱:۰۰ ق.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال آجوشیِ من | My Ajusshi » ( به زودی )
چارت روابط:

[تصویر:  705px_My_Mister_chart.jpg]

ریتینگ:

[تصویر:  2018_05_19_21_06_18.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ) ، Mina (۱۳۹۷/۰۱/۰۲، ۰۲:۵۱ ب.ظ) ، SELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۲، ۱۱:۲۰ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، nazanin87 (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۵:۲۸ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۸:۱۶ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۶، ۰۴:۰۷ ب.ظ) ، rain 01 (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۱۲:۳۶ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۷ ب.ظ) ، sugaminsta (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۱:۳۶ ق.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۷ ب.ظ) ، pary (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۱۰، ۰۲:۱۵ ق.ظ) ، samira77 (۱۳۹۷/۰۱/۱۱، ۰۲:۲۵ ب.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۷/۰۱/۱۲، ۰۲:۱۵ ق.ظ) ، Megara (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۳:۰۰ ب.ظ) ، Shima (۱۳۹۷/۰۱/۲۴، ۱۱:۵۳ ب.ظ) ، katy (۱۳۹۷/۰۱/۲۸، ۰۲:۳۵ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۰۸:۰۳ ب.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۶ ب.ظ) ، barbood (۱۳۹۷/۰۲/۰۶، ۰۸:۳۸ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۳ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۵۱ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۷/۰۲/۲۲، ۱۲:۴۷ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، BAD CAT (۱۳۹۷/۰۵/۱۹، ۰۵:۵۸ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ) ، Saghi (۱۳۹۹/۰۱/۱۵، ۰۶:۵۶ ب.ظ)
3
RE: « نقد و بررسی سریال آجوشیِ من | My Ajusshi » ( به زودی )
MV
| E03 | E04 | E05

MV Hardsub
| E05

سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ) ، Mina (۱۳۹۷/۰۱/۰۲، ۰۲:۵۱ ب.ظ) ، SELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۲، ۱۱:۲۰ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۰۳، ۰۷:۳۳ ق.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۸:۱۶ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۶، ۰۴:۰۷ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۷ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۷ ب.ظ) ، pary (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۴ ب.ظ) ، samira77 (۱۳۹۷/۰۱/۱۱، ۰۲:۲۵ ب.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۷/۰۱/۱۲، ۰۲:۱۵ ق.ظ) ، Megara (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۳:۰۰ ب.ظ) ، Shima (۱۳۹۷/۰۱/۲۴، ۱۱:۵۴ ب.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۰۸:۰۳ ب.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۶ ب.ظ) ، saba_2017 (۱۳۹۷/۰۲/۰۳، ۰۴:۴۳ ب.ظ) ، barbood (۱۳۹۷/۰۲/۰۶، ۰۸:۳۸ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۳ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۵۱ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۷/۰۲/۲۲، ۱۲:۴۷ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، FARZANEH (۱۳۹۷/۰۲/۳۰، ۰۹:۳۶ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ) ، Saghi (۱۳۹۹/۰۱/۱۵، ۰۶:۵۷ ب.ظ)
4
RE: « نقد و بررسی سریال آجوشیِ من | My Ajusshi » ( قسمت 2 )
سلام به همگی ، عیدتون مبارک
من عضو جدید انجمن هستم و با دیدن قسمت اول درام ، اومدم با اجازه یه چیزایی بنویسم Pleasantry
راستش با دیدن قسمت اولش بنظرم نسبت به درامهایی که قبلا آیو بازی کرده چه کار متفاوتی اومد
حتی نوع بازیش هم فرق میکنه
درام یجورییه. انگار از سر تا پاش غم میباره. یه فضای سرد و بی روح داره[تصویر:  crysmiley2.gif]
البته فک میکنم تو این همه درامی که تابحال دیدم واسه تنوع هم بد نیست که از اینجور سریالا هم میسازن
خیلی دلم میخواد بدونم تا آخرشم اینجوری باقی میمونه یا روندش تغییر میکنه
 سپاس شده توسطNegar.nj (۱۳۹۷/۰۱/۰۳، ۰۷:۵۴ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۲:۰۴ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۸:۱۵ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۵، ۰۸:۲۶ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۶، ۰۴:۰۷ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۶ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۶ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۱۱، ۱۰:۵۲ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۷/۰۱/۱۲، ۰۲:۱۵ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۷/۰۱/۱۴، ۰۳:۰۱ ق.ظ) ، andromeda1641 (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۶:۰۴ ق.ظ) ، Megara (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۳:۰۰ ب.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۷ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۳ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۵۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ)
5
[تصویر:  DZBZdiPVwAA6isR.jpg]

[تصویر:  DZBZdiPVwAEgAfD.jpg]

[تصویر:  DZBZdiSU0AARE_f.jpg]
 سپاس شده توسطSELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۷:۳۴ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۸:۱۵ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۵، ۰۸:۲۶ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۶، ۰۴:۰۷ ب.ظ) ، rain 01 (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۱۲:۳۶ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۶ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۲:۴۶ ق.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۶ ب.ظ) ، pary (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۴ ب.ظ) ، Megara (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۳:۰۰ ب.ظ) ، katy (۱۳۹۷/۰۱/۲۸، ۰۲:۳۵ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۷ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۴ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۵۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، FARZANEH (۱۳۹۷/۰۲/۳۰، ۰۹:۳۶ ب.ظ) ، Naji (۱۳۹۷/۰۵/۲۱، ۱۲:۲۱ ق.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ) ، nikta2004 (۱۳۹۹/۰۲/۱۵، ۰۴:۵۲ ب.ظ)
6
[تصویر:  DY9Sc5_V4AA2bwi.jpg]

[تصویر:  DY9Sc57U8AAOrnk.jpg]

[تصویر:  DY9Sc57VoAA_stp.jpg]
 سپاس شده توسطSELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۷:۳۴ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۸:۱۵ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۵، ۰۸:۲۶ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۶، ۰۴:۰۸ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۶ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۲:۴۶ ق.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۶ ب.ظ) ، pary (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۴ ب.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۱۱:۴۷ ب.ظ) ، Megara (۱۳۹۷/۰۱/۱۵، ۰۳:۰۰ ب.ظ) ، katy (۱۳۹۷/۰۱/۲۸، ۰۲:۳۵ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۷ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۴ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۵۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، FARZANEH (۱۳۹۷/۰۲/۳۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ) ، BAD CAT (۱۳۹۷/۰۵/۱۹، ۰۵:۵۸ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ)
7
[تصویر:  DZCwul4VoAANF6r.jpg]

[تصویر:  DZCwul5V4AAKXPP.jpg]
 سپاس شده توسطSELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۷:۳۴ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۰۴، ۰۸:۱۴ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۵، ۰۸:۲۶ ب.ظ) ، paradise (۱۳۹۷/۰۱/۰۵، ۱۱:۱۹ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۶، ۰۴:۰۸ ب.ظ) ، rain 01 (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۱۲:۳۶ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۶ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۲:۴۶ ق.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۶ ب.ظ) ، pary (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۴ ب.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۱۱:۴۸ ب.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۷ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۴ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۷/۰۲/۲۱، ۰۲:۵۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، سولی (۱۳۹۷/۰۴/۰۱، ۰۳:۵۷ ب.ظ) ، BAD CAT (۱۳۹۷/۰۵/۱۹، ۰۵:۵۸ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ)
8
چه خوبه که انجمن بعد از این همه مدت دوباره راه اندازی شد دستتون درد نکنه Eva
ینی فقط به عشق آیو ببینینش واقعا این دختر چه پتانسیل بالایی داره Laie_60A
ینی حس بد بختی رو خوب به آدم منتقل میکنه Crysmiley2
نزدیک بود گریم بگیره
امیدوارم رنکینگش خوب بشه
 سپاس شده توسطVenus (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۱۲:۴۳ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۷، ۰۱:۳۶ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۸، ۰۸:۱۶ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۲:۴۷ ق.ظ) ، SELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۶:۵۸ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۶ ب.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۱۱:۴۸ ب.ظ) ، paradise (۱۳۹۷/۰۱/۱۰، ۰۲:۵۴ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۱۰، ۰۷:۰۳ ب.ظ) ، samira77 (۱۳۹۷/۰۱/۱۱، ۰۲:۲۶ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۷/۰۱/۱۴، ۰۳:۰۲ ق.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۷ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۴ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، FARZANEH (۱۳۹۷/۰۲/۳۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ)
9
RE: « نقد و بررسی سریال آجوشیِ من | My Ajusshi » ( قسمت 3 )
من دو قسمت اولو دیدم اول بگم ک کارگردان سیگنال بودن بیشتر جلبم کرد ببینم و پوسترای سریال یه حس خوب میداد
راستش هرچقدر هم آیو رو دوست داشته باشم و ازش تعریف کنن یا سه آجوشی دیگه سریالو خیلی هم دوست داشته باشم ، بعد میستی خیلی حوصله سریال جدی و این مدل تاریک نداشتم
سریال بنظرم تو این دو قسمت خیلی خوب بود. هر قسمتش ماشالا یه فیلمه انقد طولانیه اما برای من خسته کننده نبود میتونین حتی تند ببینین یا بزنین جلو
یکم حالت روایی گونه داره ک با جزئیات دقیق نشون میده و من خودم خب دوست دارم چون انگار دارم باهاشون زندگی میکنم.
داستانش بنظر جالب میاد . البته به شخصه حوصله خیانت ندارم که حالا بخاطر بقیه چیزا تحمل میشه کرد.
بازیا خیلی خوبه مخصوصا آجوشی سون کیون و آیو . کلا بازیا خوبه.
قسمت اول خیلی تاریک بود و واقعا واسه زندگی سخت شخصیتا مخصوصا آیو غصه میخوری.خیلی زندگیش سخته.اما اینکه مثلا به هرقیمتی زندگی میکنه و تسلیم نمیشه خیلی جالبه.
گی یانگ هم اینجا بهش میخوره پسر بده ست. بهش میاد عاشق جی آنه؟ بهش در حد یه طلبکار نمیاد اما خیلی دیوونه و قاطیه
اگه ندیدین ادامه رو میخواین نخونین..
جی آن یا همون آیو سریال خیلی تیزه و باهوش.یعنی واقعا آدم تواین دو قسمت شوکه میشه از کاراش
خیلی محکمه و نترسه . واقعا معلومه چیزی نداره واسه از دست دادن..جلو اون پسره و رییسه مثلا
یعنی من واقعا سر قضیه گوشی باهاش حال کردم. فقط نمیفهمم چی شد با رییسه معامله کرد ک یکار کنه اونا اخراج شن.بهش نمیاد بخاطر پول هرکاری بکنه
و باعث اذیت کسی بشه..
این رییسه هم بهش میاد با اینکه رییسه و ...ولی خیلی به آجوشیمون انگار عقده داره 22
حالا باس دید نقشه جی آن چیه و قراره چیکارا کنه. فقط نمیدونم چرا حسمه بااینکه میدونم خیلی باهوشه و دانا و فرز و همه چی اما یکم غیرقابل باور اومد اینکارا Ish
شایدم چون مثلا خیلی جسوره و تیزه ، رییسه بهش اطمینان کرد؟ 22

خلاصه زوده واسه قضاوت. اما من در حد دوقسمت هم بازیا رو دوس داشتم اما خود داستان و مدل روایتش جذبم کرد
هم بنظر این درگیری اینا جالب بیاد
 سپاس شده توسطSELIN (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۶:۵۹ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۷:۱۶ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۰۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۴ ب.ظ) ، شهلاز (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۳۸ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۹:۱۸ ب.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۱۱:۴۹ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۱۰، ۰۷:۰۴ ب.ظ) ، jasmina (۱۳۹۷/۰۱/۱۲، ۰۶:۳۸ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۷/۰۱/۱۴، ۰۳:۰۳ ق.ظ) ، rain 01 (۱۳۹۷/۰۱/۱۷، ۰۸:۳۷ ب.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۰۸ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۵ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۰۲/۲۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ) ، FARZANEH (۱۳۹۷/۰۲/۳۰، ۰۹:۳۸ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۷ ب.ظ)
10
RE: « نقد و بررسی سریال آجوشیِ من | My Ajusshi » ( قسمت 3 )
نقل قول: یعنی من واقعا سر قضیه گوشی باهاش حال کردم. فقط نمیفهمم چی شد با رییسه معامله کرد ک یکار کنه اونا اخراج شن.بهش نمیاد بخاطر پول هرکاری بکنه
و باعث اذیت کسی بشه..
واقعا منم هنگ کردم تو این صحنه Dodgy
طوریکه که یبار دیگه اون صحنهآسانسور رو زدم عقب و دیدم تا متوجه شدم قضیه چیه
و این موبایلو از کجا گیر آورده بود Dodgy
خیلی دلم میخواد بدونم چی باعث شده شخصیت آیو اینهمه پیچیده و مرموز شده باشه Bad599bd2ff277b5d5578b8aad2aef34
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۰۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۸:۲۴ ب.ظ) ، Venus (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۹:۱۸ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۰۹:۲۷ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۱۰:۳۸ ب.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۰۱/۰۹، ۱۱:۵۰ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۱/۱۰، ۰۷:۰۴ ب.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۷/۰۱/۱۰، ۱۱:۱۶ ب.ظ) ، samira77 (۱۳۹۷/۰۱/۱۱، ۰۴:۱۲ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۷/۰۱/۱۴، ۰۳:۰۴ ق.ظ) ، afra (۱۳۹۷/۰۱/۱۴، ۰۳:۱۹ ب.ظ) ، rain 01 (۱۳۹۷/۰۱/۱۷، ۰۸:۳۷ ب.ظ) ، گندم (۱۳۹۷/۰۱/۲۹، ۱۱:۱۰ ب.ظ) ، ZAHRAW (۱۳۹۷/۰۲/۰۸، ۰۲:۵۵ ق.ظ) ، potpona (۱۳۹۷/۰۲/۱۴، ۱۱:۱۱ ب.ظ) ، FARZANEH (۱۳۹۷/۰۲/۳۰، ۰۹:۳۹ ب.ظ) ، n96 (۱۳۹۷/۰۶/۱۰، ۰۵:۴۸ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل